Betjet S3800cxe 3 Kw Benzinli Jeneratör 220/380 Çıkşlı Marşlı
0 - Yorum Yap
0,00 TL
0,00 TL den başlayan taksitlerle!
Marka
Stok Kodu
S3800CXE
Garanti Süresi
12 Ay
 Ürün Kodu:  S3800CXE
 Motor Gücü:
 7 hp Benzinli Marşlı/Akülü
 Maksimum Gücü:  3.0 Kw
 Daimi Güç:  2.8 Kw
 Monofaze 220V Çıkış :  Mevcut
 Three Phase 380V Çıkış :  Mevcut
 Yakıt Kapasitesi :  15 Lt
 Sürekli Çalışma Kapasitesi :  10 Saat
 Saatlik Yakıt Tüketimi :  360 G/kw.saat
 Frekans :  50 Hz
 Taşıma Tekerlek Sistemi :  Mevcut
 Ölçüler ( U x G x Y ) :  600x440x460 mm